قیمت کافی میت

کافی میت

کافی میت (Coffee-mate) یک کریمر بدون لاکتوز برای قهوه است که توسط نستله تولید می‌شود و به صورت پودری، مایع و مایع غلیظ در دسترس است. این محصول در سال ۱۹۶۱ توسط کارنیشن (Carnation) معرفی شد.

مواد تشکیل دهنده (Ingredients):


نسخه اصلی کافی میت از سه ماده تشکیل شده است: جامد کردن شده شیره ذرت، روغن گیاهی هیدروژنه شده و سدیم کیسئینات. سدیم کیسئینات، یک نوع کازئین، تبعیتی از شیر است؛ با این حال، این یک ماده ضروری در کریمرهای بدون لبنیات است که به دلیل عدم وجود لاکتوز به عنوان بدون لبنیات در نظر گرفته می‌شوند. کافی میت اصلی همچنین حاوی مقادیر کمی فسفات دی پتاسیم (برای جلوگیری از انعقاد)، مونو و دی گلیسریدها (به عنوان یک امولسیفایر)، سدیم آلومینوسیلیکات (یک عامل ضد انعقاد)، طعم مصنوعی و رنگ آناتو است.

انواع (Varieties):


محصول اصلی در فوریه ۱۹۶۱ معرفی شد، و سپس در سال ۱۹۸۹ کافی میت لایت و کافی میت مایع نیز به بازار عرضه شد.
در ایالات متحده، جایی که این محصول توسط نستله در گلندیل، کالیفرنیا تولید می‌شود، محصول به صورت مایع، غلیظ مایع و پودری در دسترس است. کافی میت آمریکایی بیش از ۲۵ طعم مختلف دارد، از جمله طعم نان زنجبیلی، کرم بادام زمینی پاریسی و همچنین موکا نعناعی. نسخه‌های قطع شده شامل کافی میت سویا و کافی میت نیم و نیم می‌شوند.
در اروپا، فقط به صورت پودری به عنوان یک کریمر قهوه در یک یا دو نوع در بسته‌بندی موجود است، بدون افزودن طعم. نسخه اروپایی کافی میت بدون استفاده از چربی هیدروژنه، که با بیماری قلبی مرتبط است، تولید می‌شود.

تی‌میت (Tea-mate):

نوعی کافی میت پودری برای سفید کردن چای نیز در انگلستان در قوطی و همچنین در کشورهای دیگر در ساشهکافی میت (Coffee-mate) یک کریمر بدون لاکتوز برای قهوه است که توسط نستله تولید می‌شود. این محصول به صورت پودری، مایع و مایع غلیظ در دسترس است و در سال 1961 توسط کارنیشن معرفی شد.

 

کاربردهای دیگر:

کافی میت در سریال تلویزیونی ترسناک "Are You Afraid of the Dark?" برای ایجاد دود و جرقه‌های منفجر در آتش ارائه شده توسط شخصیت‌ها به عنوان "خاک نیمه شب" استفاده می‌شد در هر قسمت داستان معرفی می‌شد.

 

 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :